Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Ogłoszenie

Utworzono dnia 11.10.2017

Ośrodek Pomocy Społecznej zatrudni terapeutę na umowę zlecenie, świadczącego specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dziecka w wieku 3 lat ze stwierdzonym autyzmem dziecięcym, w zakresie treningu umiejętności społecznych, oraz treningu radzenia sobie ze złością. 

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Wyjazd dzieci na mecz Legia - Cracovia

Utworzono dnia 20.09.2017

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i Ośrodka Pomocy Społecznej w dniu 17.09.2017 r. odbył się wyjazd dzieci na mecz Legia - Cracovia, który odbył się na Stadionie Legii w Warszawie. Dzieci miały okazję obejrzeć mecz na żywo, czynnie uczestniczyć w dopingowaniu drużyny do zwycięstwa jak również do osobistego spotkania ze swoimi ulubionymi piłkarzami. Pomimo deszczowej pogody atmosfera była gorąca.


czytaj dalej na temat: Wyjazd dzieci na mecz Legia - Cracovia

Zapytanie ofertowe na usługi psychologa w zakresie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu „Szansa na lepszą przyszłość”

Utworzono dnia 03.08.2017
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza do składania  ofert na usługi psychologa w zakresie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu „Szansa na lepszą przyszłość” realizowanego  w ramach Osi priorytetowej...
czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe na usługi psychologa w zakresie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu „Szansa na lepszą przyszłość”

Zapytanie ofertowe na usługi doradcy zawodowego w zakresie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu „Szansa na lepszą przyszłość”

Utworzono dnia 03.08.2017
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza do składania  ofert na usługi doradcy zawodowego w zakresie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu „Szansa na lepszą przyszłość” realizowanego  w ramach Osi...
czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe na usługi doradcy zawodowego w zakresie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu „Szansa na lepszą przyszłość”

Jak odróżnić pracownika z ośrodka pomocy społecznej od oszusta

Utworzono dnia 01.08.2017

Na stronach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pojawiło się ostrzeżenie, jak odróżnić pracownika socjalnego z Ośrodka Pomocy Społecznej od osoby jedynie podającej się za takiego pracownika. Oto, na co trzeba zwrócić uwagę:

  • Osobę, która przychodzi sprawdzić sytuację, trzeba poprosić o okazanie legitymacji służbowej, ponieważ pracownik socjalny ją posiada;
  • W każdej gminie (mieście) jest ośrodek pomocy społecznej, w którym można sprawdzić, czy osoba podająca się za pracownika socjalnego to faktycznie pracownik tej jednostki;
  • Należy zwrócić uwagę, jaki dokument wypełnia osoba, która chce sprawdzić sytuację. Pracownik socjalny powinien mieć kwestionariusz rodzinnego wywiadu środowiskowego, który wypełnia podczas wizyty u osoby (rodziny) razem z nią;
  • Pracownik socjalny nie prosi o pokazanie oszczędności ani nie ustala miejsca, w którym ktoś je trzyma, w celu sprawdzenia czy są przechowywane w bezpieczny sposób;
  • Pracownik socjalny nie prosi o kawę czy herbatę;
  • Pracownik socjalny nie zaczepia ludzi na ulicy i nie proponuje możliwości otrzymania dofinansowania (np. dodatku mieszkaniowego), po sprawdzeniu sytuacji mieszkaniowej;
  • Jeżeli ktoś nie chce rozmawiać z pracownikiem socjalnym nie musi wpuszczać go do mieszkania (domu), może odmówić rozmowy;
  • W razie wątpliwości i podejrzeń, że osoba, która się podaje za pracownika socjalnego nie jest nim należy zgłosić ten fakt policji.
czytaj dalej na temat: Jak odróżnić pracownika z ośrodka pomocy społecznej od oszusta

Bezpłatne warsztaty dla studentów w Towarzystwie Pomocy Młodzieży

Utworzono dnia 01.08.2017

Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza na 2 bezpłatne warsztaty skierowane do osób w wieku 19-25 lat, z województwa mazowieckiego.
1.Chcę – mogę – potrafię – działam! 11 sierpnia 2017 roku
2.Radzenie sobie ze stresem 19 sierpnia 2017 roku

czytaj dalej na temat: Bezpłatne warsztaty dla studentów w Towarzystwie Pomocy Młodzieży

Wyróżnienie

Utworzono dnia 24.07.2017

Ośrodek Pomocy Społecznej został nagrodzony prestiżową nagrodą - LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA.
To wyróżnienie przyznawane jest tym przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym, które cieszą się niepodważalnym zaufaniem społecznym oraz pozytywnymi opiniami w odczuciu klientów i konsumentów.
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej dziękują świadczeniobiorcom za docenienie naszej pracy. LAUREM SPOŁECZNEGO ZAUFANIA została także uhonorowana Dyrektor naszego Ośrodka. To podwójne wyróżnienie powoduje nasze zobowiązanie na przyszłość dotyczące rzetelnej pracy oraz starań nad zapewnieniem fachowej pomocy i usług na najwyższym poziomie dla dobra naszych mieszkańców.

Nowodworskie lato w mieście 2017

Utworzono dnia 03.07.2017

Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza do korzystania z bezpłatnych wakacyjnych atrakcji na nowodworskich plażach.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny